Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit pentru organizatie sindicala. Buna ziua, stie ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit pentru organizatie sindicala. Buna ziua, stie cineva daca ...

Credit pentru organizatie sindicala.
Buna ziua, stie cineva daca se acorda credite pentru organizatii sindicale?! daca da, va rog sa ma ajutati si pe mine.
va multumesc!
depinde cum e inregistrat si organizat legal sindicatul
Fii mai explicit te rog. Suntem un sindicat cu aproximativ 600 de membri