Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contributia la pensie in avans pe un an, pe pfa?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contributia la pensie in avans pe un an, pe pfa?

Contributia la pensie in avans pe un an , pe pfa, cand se deduce ca si cheltuiala?
george-neagu, moderator