Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Pot crea o firma noua cu acelas cod caen eu sau sotia ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Pot crea o firma noua cu acelas cod caen eu sau sotia in vederea optinerii fonduri ue strtup?

Buna ziua,detin o firma din2014cod caen 4520 si sunt asociat cu sotia mea ,doresc sa stiu daca pot crea o firma noua cu acelas cod caen eu sau sotia in vederea optinerii fonduri ue strtup? multumesc anticipat.
george-neagu, moderator