avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Pot crea o firma noua cu acelas cod caen eu sau sotia ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Pot crea o firma noua cu acelas cod caen eu sau sotia in vederea optinerii fonduri ue strtup?

Buna ziua,detin o firma din2014cod caen 4520 si sunt asociat cu sotia mea ,doresc sa stiu daca pot crea o firma noua cu acelas cod caen eu sau sotia in vederea optinerii fonduri ue strtup? multumesc anticipat.
Ultima modificare: Marți, 24 Noiembrie 2020
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Urgent se poate face asociere doar la profit ? simonagabi simonagabi Am o firma cu obiect de activitate Reparatii si intretinere autovehicule, CAEN 4520, din care desfasor doar partea de spalatorie auto. Vreau sa ma asociez cu ... (vezi toată discuția)
Reparatia autoturismelor proprii adriancars adriancars Buna ziua,vin cu o intrebare ,detin o firma care are obiect de activitate principal comertul cu auto pana in 3,5t(caen 4511) , in statutul firmei avem si caen ... (vezi toată discuția)
Service auto mobil Danutzza Danutzza Buna ziua, detin o firma SRL cu codul caen principal 4791 (piese auto online) si cod caen 4520 si 5221 care se desfasoara la terti. Momentan m-am axat pe un ... (vezi toată discuția)