Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, as dori sa stiu ce trebuie sa fac pentru a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, as dori sa stiu ce trebuie sa fac pentru a reabilita ...

Buna ziua, as dori sa stiu ce trebuie sa fac pentru a reabilita cazierul judiciar si daca ma puteti ajuta cu o cerere tip...am fost condamnat la 3 luni inchisoare cu suspendare si 2 ani si 3 luni termen de incercare la data de 30.03.2016. Va multumesc!
Intervine reabilitarea de drept dupa 5 ani si 3 luni.
Am fost sa scot cazierul si doamna de acolo mia spus ca reabilitarea de drept nu se mai realizeaza automat....ca trebuie sa fac o cerere la judecatoria unde sa dat sentinta
~ Conținut șters la cerere ~
Am fost implicati in scandalul asta 4 baieti,ei au cazierul curat si eu nu desi nu am mai comis nici o infractiune....nu inteleg de ce nu am cazierul curat