Forum Discuţii juridice Executare silită Am pierdut un proces si am cheltuieli de judecată în ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am pierdut un proces si am cheltuieli de judecată în valoare ...

Am pierdut un proces si am cheltuieli de judecată în valoare de 500 lei. As dori sa stiu pana cand pot plati ,unde si cum se procedează.
Plătiți părții către care ați fost obligată. De la rămânerea definitivă a hotărârii sunteți pasibilă de executare.