avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 727 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Am pierdut un proces si am cheltuieli de judecată în ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am pierdut un proces si am cheltuieli de judecată în valoare ...

Am pierdut un proces si am cheltuieli de judecată în valoare de 500 lei. As dori sa stiu pana cand pot plati ,unde si cum se procedează.
Cel mai recent răspuns: Geanina DRIAN , Avocat 20:16, 26 Noiembrie 2020
Plătiți părții către care ați fost obligată. De la rămânerea definitivă a hotărârii sunteți pasibilă de executare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare bani hotarare judecatoreasca jenicaradulescu jenicaradulescu Am fost dat in judecata in calitate de parat de o firma de distributie a energiei termice la un contract de cesiune intocmit de asociatia de proprietari dar ... (vezi toată discuția)
Cum se calculeaza cheltuielile de judecata??? dayana5143 dayana5143 am pierdut un proces la tribunal in care mi se cereau cheltuieli de judecata in valoare de 2500 lei. am facut recurs la Curtea de Apel si dupa cateva termene ... (vezi toată discuția)
Penalitati hotarare judecatoreasca colaborator colaborator Am actionat in judecata in anul 2009,pe presedintele asociatiei de propietari (in calitate de persoana fizica) si asociatia de propietari pentru efectuarea ... (vezi toată discuția)