avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFI agent de asigurare poate contribui la somaj?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFI agent de asigurare poate contribui la somaj?

Pentru PFI agent de asigurare se poate contribui la somaj?
Ultima modificare: Miercuri, 25 Noiembrie 2020
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Care este varianta buna dupa incheierea unui contract de munca pentru a obtine indemnizatie de crestere a copilului Isabela Jbanca Isabela Jbanca Situatia mea este urmatoarea: am lucrat pana de curand cu contract de munca la o societate comerciala. Am anuntat intentia de a demisiona pentru ca am semnat ... (vezi toată discuția)
Contract de agent de asigurari liliana123ana liliana123ana Buna ziua, In prezent am un contract civil de agent de asigurari cu un broker de asigurare. Inchei polite de asigurare RCA in schimbul unui comision. Mi se ... (vezi toată discuția)
Contributii la stat pfa si pfi. geenabradea geenabradea Buna ziua, #-o Am activat timp de 7 ani ca lider AVON, cu PFA. Am aflat acum 2 ani ca trebuie sa platim contributii la sanatate. Ok -le-am platit. Acum , am ... (vezi toată discuția)