avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 609 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Document pirdut, firma curierat
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Document pirdut, firma curierat

Am trimis documente printr.o firma de curierat. Au pirdut plicul. Cum rezolv problema. Este vorba de o procura(si asa scoasa cu greu). Cum procedez. Inca astept sa gaseasca procura.

Alte discuții în legătură

Teapa pe facebook, ce pot face Kl95la19 Kl95la19 Bună ziua, am facut comanda avon printr.o reprezentanta de pe facebook,eu fiind în Londra.....mi.a zis ca ea da comanda si va ajunge în câteva zile eu sa ... (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime in munca An.Dumi An.Dumi Buna ziua, am si eu o problema de genu. M-am angajat azi vara pt prima data cu adeverinta de munca, am lucrat 3 luni si mi-am dat demisia prin august. De ... (vezi toată discuția)
Refuz primire convocare cercetare disciplinara aijin aijin Buna ziua. Ce se intampla daca un salariat refuza sa semneze convocarea pentru cercetarea diciplinara si refuza si sa primeasca scrisoarea recomandata? (vezi toată discuția)