Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua, Aș vrea să știu cum pot afla pe cale ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua, Aș vrea să știu cum pot afla pe cale legală dacă ...

Bună ziua,
Aș vrea să știu cum pot afla pe cale legală dacă un cetățean francez - cu care sunt în litigiu din anul 1999 pentru apartamentul în care locuiesc - mai trăiește sau nu și cărei instituții mă pot adresa pentru aceasta. Mulțumesc.
Cred ca la consulat.

Lara Maria a scris:

Bună ziua,
Aș vrea să știu cum pot afla pe cale legală dacă un cetățean francez - cu care sunt în litigiu din anul 1999 pentru apartamentul în care locuiesc - mai trăiește sau nu și cărei instituții mă pot adresa pentru aceasta. Mulțumesc.