Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Impozit persoana scutita
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Impozit persoana scutita

Cum calculez impozitul pentru o persoana scutita pe durata aplicarii la Oug 132/2020?
Reduc cu 50% programul de lucru.

Daca este scutita ,nu aveti ce sa calculati ...
Multumesc pentru raspuns.Aveam dubi legat de oug 48/ 09.04 2020 care specifica ca nu se acorda facilitati fiscale.