Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Unde si cum se fac înscrierile pt programul Rabla ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Unde si cum se fac înscrierile pt programul Rabla pentru electrocasnice?

Unde si cum se fac înscrierile pt programul tabla ca as vrea pt laptop
Manuela Rășină, administrator
Nu este subiect care sa poata fi analizat sub legislatia care guverneaza infiintarea,organizarea si functuonarea asociatiilor de proprietar duoa cum ati inteles sa alegeti sectiunea
Rugati administratratorii sau moderatorii forumului sa mute topicul in sectiunea specializata
Bună ziua,

Înscrierile încep în 15 decembrie. Aveți toate detaliile în acest articol:
Mai exact, primul pas ce trebuie făcut pentru a obține bani prin programul Rabla pentru electrocasnice este înscrierea online, ce se va putea face pe o platformă pusă la dispoziție de Administrația Fondului pentru Mediu (AFM).

www.avocatnet.ro/articol_559...