avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 808 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Unde si cum se fac înscrierile pt programul Rabla ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Unde si cum se fac înscrierile pt programul Rabla pentru electrocasnice?

Unde si cum se fac înscrierile pt programul tabla ca as vrea pt laptop
Ultima modificare: Marți, 1 Decembrie 2020
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 11:04, 1 Decembrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu este subiect care sa poata fi analizat sub legislatia care guverneaza infiintarea,organizarea si functuonarea asociatiilor de proprietar duoa cum ati inteles sa alegeti sectiunea
Rugati administratratorii sau moderatorii forumului sa mute topicul in sectiunea specializata
Bună ziua,

Înscrierile încep în 15 decembrie. Aveți toate detaliile în acest articol:
Mai exact, primul pas ce trebuie făcut pentru a obține bani prin programul Rabla pentru electrocasnice este înscrierea online, ce se va putea face pe o platformă pusă la dispoziție de Administrația Fondului pentru Mediu (AFM).

www.avocatnet.ro/articol_559...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara daca sunt sofer la stb am voie sa instalez o camera ... Alexandrugh Alexandrugh buna seara daca sunt sofer la stb am voie sa instalez o camera video pentru monitorizarea treficului sa o folosesc cand am acidente fara acordul stb (vezi toată discuția)
Buna ziua...am o intrebare, aparatele de taxat de pe taxiuri in ... supersonik supersonik Buna ziua...am o intrebare,aparatele de taxat de pe taxiuri in afara de verificarea metrologica,mai au nevoie si de verificare anuala de la firma de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! am o intrebare ? daca am amputata o mana si mai am ... Banuta   Marian Banuta Marian Buna ziua! Am o intrebare ? Daca am amputata o mana si mai am si probleme de sanatate pt ca am ameteli avand o problema la cap si nu pot urca cu liftul la ... (vezi toată discuția)