avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 737 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariata in concediu medical poate beneficia de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariata in concediu medical poate beneficia de majorare salariu? ...

Salariata in concediu medical poate beneficia de majorare salariu?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:17, 2 Decembrie 2020
Numai dupa revenirea din concediu medical ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Majorare salariu salariat aflat in concediu medical mari_ionescu mari_ionescu Buna ziua. Am doua salariate care se afla in concediu medical, una in risc maternal si alta in prenatal. Cum procedez cu cele doua, acum ca trebuie cu 1 mai ... (vezi toată discuția)
Salariati in concediu medical; salariu minim introdus in revisal; solutii,va rog mary2015 mary2015 Buna ziua! Va rog sa-mi dati o solutie in urmatoarea speta: Am doi salariati care se afla in concediu medical si cu toate acestea (nu au actele aditionale ... (vezi toată discuția)
Care trebuie sa fie salariul meu SimicaGurau SimicaGurau sunt operata de cancer de col uterin din 24 martie 2015 actual sunt in concediu medical .As vrea sa stiu cum ar trebui sa fiu platita tinind cont ca am vechime ... (vezi toată discuția)