Forum Discuţii juridice Executare silită Am primit o notificare de la un tert, trimisa prin ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am primit o notificare de la un tert, trimisa prin intermediul ...

Am primit o notificare de la un tert, trimisa prin intermediul executorului judecatoresc. Unde trebuie sa trimit raspunsul la aceasta notificare ? la executor sau direct persoanei care m-a notificat?
Multumesc.!
Persoanei care v-a notificat,executorul nu are atribuții de a transmite răspunsul dvs, practic doar v,-a comunicat inscrisul respectiv.