Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua. Un anume domn, mi-a dezvaluit numarul de ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua. Un anume domn, mi-a dezvaluit numarul de telefon intr-o ...

Buna ziua. Un anume domn, mi-a dezvaluit numarul de telefon intr-o emisiune transmisa live pe facebook. Este legal acest lucru?
daca nu i-ati interzis acest lucru explicit, nu e ilegal. si chiar daca ati fi facut-o, tot e discutabil
adriandimitriu, utilizator
Daca a instigat la violenta, faceti plangere penala.