avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 704 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Cum as putea obtine certificatul de onorabilita pentru ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Cum as putea obtine certificatul de onorabilita pentru asistent ...

Cum as putea obtine certificatul de onorabilita pentru asistent medical...Imi trebuie pentru recunoasterea diplomei ...As vrea sa stiu unde ma pot adresa si ce documenti imi trebuiesc...Va multumesc, anticipat

Alte discuții în legătură

Va rog sa ma ajutati,daca se poate anucy anucy Buna ziua,sora mea cea mica aterminat scoala post liceala sanitara in anul 2001,nu a profesat,acum insa sa inscris la ordinul asistentilor pentru stagiu.face ... (vezi toată discuția)
Obtinere cazier din tari ue Recunoastere Recunoastere Buna ziua. Am rugămintea sa ma îndrumați,catre care instituții ma pot adresa,in Italia si Germania,pentru obținerea unui cazier judiciar,fiindu-mi ... (vezi toată discuția)
Recunoastere diploma asistent medical generalist tudor1973 tudor1973 Buna ziua! In anul 1997 am absolvit Scoala Sanitara Postliceala CAROL DAVILA Suceava iar la absolvire am primit diploma pe care scrie : CERTIFICAT DE ABSOLVIRE ... (vezi toată discuția)