Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Situatie certificat de acționar
Discuție deschisă în Bursa de valori

Situatie certificat de acționar

Bună dimineața, am și eu un certificat de acționar la efectofil sa un nr 39 acțiuni . Mă puteți ajuta cu ceva detalii
,. Mulțumesc
george-neagu, moderator
Mai e valabil si informatii despre situatia financiara, daca in ultimii 3 ani a inregistrat profit si a repartizat dividende, sau a avut pierdere, puteti obtine personal doar de la sediul societatii.