Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Data limită la care trebuie schimbate casele de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Data limită la care trebuie schimbate casele de marcat la taxi?

Bună ziua!
Care e pană la urmă data limită la care trebuie să schimbăm casele de marcat la taxi?
george-neagu, moderator
UPDATE: Amenda pentru neconectarea noilor case de marcat la sistemul ANAF este suspendată până-n martie
www.avocatnet.ro/articol_562...
Amenda pentru neconectare la ANAF este amanata. Dar dvs trebuie sa aveti casa conform noilor norme.