Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Dosar CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Dosar CEDO

Buna ziua,
Am un dosar la CEDO care a fost trimis Guvernului Romaniei spre solutionare , dupa cum este mentionat in "Stadiul procedurii online"
Aveti idee ce organism/institutie/birou din Romania se ocupa de aceste dosare?
Agentul guvernamental apara statul roman.
Puteti adresa o petiție scrisa.
Multumesc !