Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara .Am si eu o intrebare la dumneavoastra ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara .Am si eu o intrebare la dumneavoastra .Parintii mei ...

Buna seara .Am si eu o intrebare la dumneavoastra .Parintii mei vor sa vanda un
o proprietate si doresc sa stie daca la tranzactia de 90000 ron se mai plateste impozit la anaf pe aceasta suma...Multumesc.

Vio74, utilizator
Nu vor plati impozit