Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna seara.Daca prima instanta imi revoaca pedeapsa cu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna seara.Daca prima instanta imi revoaca pedeapsa cu suspendare ...

Buna seara.Daca prima instanta imi revoaca pedeapsa cu suspendare pot face apel mai departe?
Buna ziua,
Sigur ca da.
Puteti declara apel dar este bine sa câștigați in prima instanta.
Va fi foarte greu de castigat in apel.