Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Buna ziua. O decizie civila definitiva, data de Curtea ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Buna ziua. O decizie civila definitiva, data de Curtea de apel,litigii ...

Buna ziua. O decizie civila definitiva, data de Curtea de apel,litigii de munca,poate fi obiectul unei adresari catre CEDO,sau mai sunt cai de atat in instantele romanesti? Care sunt acelea, daca exista?
Ati epuizat caile interne. Va puteti adresa CEDO
Multumesc mult.
Care este termenul de depunere la CEDO.? Un cadru legal, va rog, daca se poate.