Forum Discuţii juridice Executare silită daca executorul judecatoresc nu-mi raspunde la ...
Discuție deschisă în Executare silită

daca executorul judecatoresc nu-mi raspunde la intrebarea cum ...

daca executorul judecatoresc nu-mi raspunde la intrebarea cum recuperez o suma consemnata la biroul lui,care sunt pasii urmatori?
Multumesc !Consider ca sunteti cel mai pregatit profesional sa-mi raspundeti!Suma consemnata este o sulta rezultata din vanzarea unui apartament!Se cuvenea fratelui meu dar,cum el nu ne-a contactat de peste 20 de ani,si nu a ridicat nici sulta,pot sa recuperez suma depusa?Este plecat din tara din 1996 si credem ca este in Columbia...N-am cum sa scot certificat de mostenitor...nu am certificat de deces...Cum pot proceda,va rog?!