Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara.Mama a obtinut in instanta dreptul de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara.Mama a obtinut in instanta dreptul de proprietate ...

Buna seara.Mama a obtinut in instanta dreptul de proprietate a unui imobil.decizia este definitiva.Dar acel imobil nu are cadastrul facut si nici nu este inscris in cartea funciara sau la plata de impozit.Mie copilul ei mia expirat buletinul.Poate sa imi faca un nou buletin cu acea decizie judecatoreasca?
În mod normal ar trebui să fie posibil prezentând la poliție o copie legalizată de pe hotărârea respectivă..