Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua.Am fost prins baut la volan cu alcoolemie de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua.Am fost prins baut la volan cu alcoolemie de 0.61 in ...

Buna ziua.Am fost prins baut la volan cu alcoolemie de 0.61 in aerul respirat.Dupa mam urcat din nou la volan cu permisul suspendat si baut.Am vreo sansa sa scap cu suspendare.
~ Conținut șters la cerere ~