avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua.Am fost prins baut la volan cu alcoolemie de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua.Am fost prins baut la volan cu alcoolemie de 0.61 in ...

Buna ziua.Am fost prins baut la volan cu alcoolemie de 0.61 in aerul respirat.Dupa mam urcat din nou la volan cu permisul suspendat si baut.Am vreo sansa sa scap cu suspendare.
Cel mai recent răspuns: Danut2397 , utilizator 07:05, 14 Ianuarie 2021
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis suspendat,sustragere....nasol ! andrale andrale Un tanar de 27 de ani avea permisul suspendat. Dupa cateva zile s-a urcat din nou la volan,a fost oprit de un politist,care dupa ce i-a verificat actele si a ... (vezi toată discuția)
Alcool la volan- savarsirea infractiunii in termenul de incercare- consecinte ionut2017 ionut2017 Buna ziua,un urma cu 2 ani am primit o pedeapsa de doi ani cu suspendare si 5 de incercare pt furt,de curand am fost prins baut la volan,CE mi se poate ... (vezi toată discuția)
Alcool la volan adrian112112 adrian112112 Buna seara, Am consumat alcol in data de 06.10.2008 si m-am urcat la volan, am avut o alcolemie de 0.61 in aer expirat. In data de 30.10.2008 am fost ... (vezi toată discuția)