avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Au expirat numerele provizorii la masina personala ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Au expirat numerele provizorii la masina personala acum o saptamana, ...

Au expirat numerele provizorii la masina personala acum o saptamana, in ianuarie (2021). Am inteles ca pe perioada de alerta, se prelungeste aceeasi autorizatie cu 45 de zile doar cu conditia sa se faca un nou RCA la autoturism. Este adevarat si se mai aplica in 2021?
Cel mai recent răspuns: mariustz , utilizator 00:27, 17 Ianuarie 2021
Se aplica

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema numere rosii djluci djluci tocmai mi-am luat un opel si am nr rosii de satu mare expirate la rar doar in 17 septembrie am programare pt inmatriculare cica nu se mai dau nr rosii inca o ... (vezi toată discuția)
Autorizația de circulație provizorie uidivom2003 uidivom2003 Am o autorizație de circulație provizorie ( numere rosii ) pentru 60 de zile ,expirata in starea de urgenta in 07.05.2020 . Din datele oferite de DRPCIV am ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare provizorie 1burebista 1burebista Buna seara, Ieri am vrut sa-mi scot al doilea rand de numere rosii pentru un autoturism proaspat achizitionat. Primul rand de numere a fost scos de vechiul ... (vezi toată discuția)