Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am mers pe drum iar un om fără permis s-a făcut că ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am mers pe drum iar un om fără permis s-a făcut că mă calcă ...

Am mers pe drum iar un om fără permis sa facut că mă calcă cu mașina,ce trebuie să fac in continuare pentru siguranța mea
De preferat este să apelați prin 112 organele de poliție, în momentul în care îl vedeți, pentru a fi prins în flagrant, dacă nu, vă puteți adresa acestora printr-o sesizare scrisă.