Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cum pot rectifica declarațiile unice pe anii ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cum pot rectifica declarațiile unice pe anii anteriori?

Cum pot rectifica declarațiile unice pe anii anteriori: 2018, 2019, 2020. Am plătit CAS PT VENITURI din chirii si as vrea sa recuperez sumele.
george-neagu, moderator