Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Firma incaseaza venit premii cercetare
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Firma incaseaza venit premii cercetare

Buna ziua, Firma incaseaza venit premii cercetare (impozitat la sursa de catre firma care acorda premiul). Se mai datoreaza impozit si de firma ce a incasat venitul net ? Multumesc.
george-neagu, moderator