avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 701 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Cum pot sa obtin o copie din documentele de analiza ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Cum pot sa obtin o copie din documentele de analiza medico legala ...

Cum pot sa obtin o copie din documentele de analiza medico legala a dosarului de moarte suspecta a fratelui meu si de unde ?????
Cel mai recent răspuns: Adrian ALBU , Avocat 14:24, 20 Ianuarie 2021
Expertiza trebuie să se afle în dosarul de urmărire penală.
Ultima modificare: Miercuri, 20 Ianuarie 2021
Adrian ALBU, Avocat
EU CUM POT SA VAD CE SCRIE
Dacă aveți caliatte în dosar, puteți cere studierea dosarului și efectuarea de copii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Expertiza medico-legala - medicul care a tratat persoana bobu bobu Va salut. In anul 2008 un pacient a murit in spital pe o sectie. Medicul care il trata avea dreptul sa participe la autopsie sau expertiza medico-legala? In ... (vezi toată discuția)
Expertiza in noul cod de procedura penala aprobat prin legea nr. 135/ 2010, in vigoare incepand cu data de 01.02.2014 POPA GHEORGHE POPA GHEORGHE CAPITOLUL VII Expertiza ART. 172 Dispunerea efectuării expertizei (1) Efectuarea unei expertize se dispune când pentru constatarea, clarificarea sau ... (vezi toată discuția)
Buna seara. acum câteva luni am găsit legea prin care se specifica ... AdinaTopala AdinaTopala Termen legal rezultat autopsie! Buna seara. Acum câteva luni am găsit legea prin care se specifica că termenul legal în vedere eliberării rezultatului ... (vezi toată discuția)