Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Cum pot sa obtin o copie din documentele de analiza ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Cum pot sa obtin o copie din documentele de analiza medico legala ...

Cum pot sa obtin o copie din documentele de analiza medico legala a dosarului de moarte suspecta a fratelui meu si de unde ?????
Expertiza trebuie să se afle în dosarul de urmărire penală.
Adrian ALBU, Avocat
EU CUM POT SA VAD CE SCRIE
Dacă aveți caliatte în dosar, puteți cere studierea dosarului și efectuarea de copii.