Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua.Am o problema cu Tiruri care circula pe ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua.Am o problema cu Tiruri care circula pe strada chiar ...

Buna ziua.Am o problema cu Tiruri care circula pe strada chiar in fata casei in oras care creeaza foarte mult praf,zgomot si vibratii.Ma poate ajuta cineva cu sfaturi cum sa rezolv aceasta situatie?Va multumesc.
Puteti sesiza primaria in scris cu nr. de inregistrare/ data. Primaria poate stabili rute si ore de deplasare pentru aceste masini grele.