Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... buna ziua eu am primit o clasare intrun dosar de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

buna ziua eu am primit o clasare intrun dosar de concudere in ...

buna ziua eu am primit o clasare intrun dosar de concudere in stare de ebrietate in cat timp imi vine acel document acasa ?
De unde știți ca s-a dispus clasarea?
buna ziua asa mi-a spus avocatul si sa astept o redactare
In acest caz, intrebati-l tot pe el.
pai nu stie sa imi zica exact a spus undeva la 2,3 saptamani
aveti ide dureaza mai mult ?