avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 579 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.Bunica mea mi-a facut mutatie pe adresa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.Bunica mea mi-a facut mutatie pe adresa ei,dar eu nu ...

Buna ziua.Bunica mea mi-a facut mutatie pe adresa ei,dar eu nu locuiesc acolo.Intre timp eu am primit o amenda.Precizez ca eu nu am niciun venit declarat si nici bunuri pe numele meu.Poate sa ii opreasca lu bunica din pensie amenda mea fara stirea ei?
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 11:16, 23 Ianuarie 2021
Nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita problema! Masterv3 Masterv3 Buna ziua, am si eu o problema sau nelamurire sa zic asa. Sora mea (27 de ani) in 2014 a facut un imprumut in banca, ea statea in apartament dar domiciliul pe ... (vezi toată discuția)
Referitor ajutor social sau orice alta forma de ajutor CiuciudauMarinela CiuciudauMarinela Buna seara, Am urmatorul caz: parintii mei, in varsta de 59 de ani nu au niciun venit (salar,pensie,somaj,ajutoare sociale,etc), iar tatal meu mai are 2 ani ... (vezi toată discuția)
Certificat de producator wsbn wsbn Buna ziua.Bunicii mei au impartit pamantul agricol nepotilor,printre care si eu.Am cultivat produse agricole si pt a le vinde imi trebuie certificat de ... (vezi toată discuția)