Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua.Bunica mea mi-a facut mutatie pe adresa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua.Bunica mea mi-a facut mutatie pe adresa ei,dar eu nu ...

Buna ziua.Bunica mea mi-a facut mutatie pe adresa ei,dar eu nu locuiesc acolo.Intre timp eu am primit o amenda.Precizez ca eu nu am niciun venit declarat si nici bunuri pe numele meu.Poate sa ii opreasca lu bunica din pensie amenda mea fara stirea ei?
Nu.