Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Am terminat de curând cursurile de tehnician maseur.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Am terminat de curând cursurile de tehnician maseur.

Bună seara. Am terminat de curând cursurile de tehnician maseur. Am și diploma de calificare. Întrebarea mea este următoarea.: As putea lucra ca liber profesionist la domiciliul clientului, pensiuni...in condițiile în care îmi plătesc contribuțiile la stat?
george-neagu, moderator
Buna ziua,
Da, puteti lucra, dar va trebui sa va deschideti P.F.A.
Sa va inregistrati la ANAF si la Registrul Comertului.