avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Stau la bloc si veciunul meu de la etajul 1..a montat ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Stau la bloc si veciunul meu de la etajul 1..a montat o camera ...

Stau la bloc si veciunul meu de la etajul 1..a montat o camera video care nu este fixa..se roteste 360.ce vreau sa intreb este daca este legal?
Cel mai recent răspuns: latka , moderator 05:37, 25 Ianuarie 2021
Nu se incadreaza in regulile GDPR de utilizare domestica si personala.
Puteti reclama la ANSPDCP acest lucru :
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. doresc sa stiu daca este legal ca unul din locatarii ... valente77 valente77 Buna ziua. Doresc sa stiu daca este legal ca unul din locatarii unei scari de bloc sa monteze camere video pe casa scării fara acceptul tuturor ... (vezi toată discuția)
Camere de supraveghere pe fațada blocului mark094 mark094 Bună ziua, Am citit mai multe întrebări legate de montarea unei camere de supraveghere la bloc (montată pe fațadă cu scopul de a supraveghea mașina ... (vezi toată discuția)
Buna seara.cateva indicatii si lamuriri va rog.doresc sa instalez ... ionelazibi_94 ionelazibi_94 buna seara.cateva indicatii si lamuriri va rog.doresc sa instalez pe etajul la care locuiesc o camera de supraveghere orientata catre intrarea in apartament si ... (vezi toată discuția)