Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Stau la bloc si veciunul meu de la etajul 1..a montat ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Stau la bloc si veciunul meu de la etajul 1..a montat o camera ...

Stau la bloc si veciunul meu de la etajul 1..a montat o camera video care nu este fixa..se roteste 360.ce vreau sa intreb este daca este legal?
Nu se incadreaza in regulile GDPR de utilizare domestica si personala.
Puteti reclama la ANSPDCP acest lucru :
[ link extern ]