Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Daca un parinte care se afla in ccc cu 2 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Daca un parinte care se afla in ccc cu 2 copii sub ...

Buna ziua! Daca un parinte care se afla in ccc cu 2 copii sub 2 ani(de varste diferite), se intoarce la munca cu 60 de zile inainte ca primul copil sa implineasca 2 ani, primeste 2 stimulente de insertie sau doar unul?(cel mare va avea 1 an si 9 luni, iar cel mic 6 luni). Multumesc!
Buna ziua,
Primeste doar un stimulent.
Sau sa ramana in CCC pentru copilul doi.