Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... spalatorie auto
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

spalatorie auto

Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri europene? Cine îmi dă mai multe detalii sunt bine venite. Mulțumesc !
Contactati o firma specializata in intocmirea de documentatii pentru accesare fonduri europene. Gasiti pe internet.