Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Start-up nation
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Start-up nation

Bună ziua,

Dacă cineva a “fraudat” start-up nation, cumpărând aparatură și folosind-o acasă pentru uz personal, nefiind folosită în cadrul firmei, pot face plângere? Și unde?
Catalinm053, utilizator