Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Angajatii din domeniul constructiilor
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Angajatii din domeniul constructiilor

Angajatii din domeniul constructiilor beneficiaza, conform legii, de anumite
facilitati in Romania. Cei detasati transnational nu au aceste facilitati.
Cum incadram aceasta speta in declaratia 112.
george-neagu, moderator