Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua ! In anul 2016 mi a fost deschis un pfa , ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua ! In anul 2016 mi a fost deschis un pfa , mentionez ...

Buna ziua ! In anul 2016 mi a fost deschis un pfa , mentionez faptul că niciodată nu au intrat sau iesit bani pe firma. Practic doar cat am făcut actele. După 5 ani ma trezesc cu datorii imense statului si poprire pe cont. Ma puteti lumina in privinta asta si ce pot face? Va multumesc mult!
Nu intrebati unde trebuie. Trebuie sa va duceti la ANAF sa vedeti despre ce este vorba. PFA-ul nu a inregistrat niciun fel de venit in perioada asta?
Buna! Nu , absolut niciunul!

Company Advising a scris:

Nu intrebati unde trebuie. Trebuie sa va duceti la ANAF sa vedeti despre ce este vorba. PFA-ul nu a inregistrat niciun fel de venit in perioada asta?

Mergeti la ANAF sa vedeti despre ce este vorba. Totodata, vedeti ca exista un termen limita de 15 zile pentru depunerea contestatiilor.