Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Nu pot raspunde la mesajele private ale altor membri. ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Nu pot raspunde la mesajele private ale altor membri. De ce anume ...

Nu pot raspunde la mesajele private ale altor membri. De ce anume ? Primesc mail, apăs pe Raspunde, insa nu pot trimite pentru ca nu gasesc destinatarul.
Sesizati prin mesagerie privata administratorii sau moderatorii forumului care detin competenta sa remedieze