avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 544 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Traduceri Buna ziua. Are cineva din subiectele date la sesiunile ...
Discuție deschisă în Traduceri

Buna ziua. Are cineva din subiectele date la sesiunile anterioare ...

Buna ziua.
Are cineva din subiectele date la sesiunile anterioare pentru examenul de traducator limba si din limba turca.Va multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Doresc informaþii referitoare la examenul pentru obþinerea atestatului (românã-turcã-românã), ºtiinþe juridice lns_oguz lns_oguz Buna ziua, Vreau sa ma inscriu la examenul de traducator autorizat, domeniul Stiinte Juridice si sunt interesata de opiniile celor care au participat, de ... (vezi toată discuția)
Examenul pentru obþinerea certificatului de traducator - domeniu/specialitate Anikadnb Anikadnb Buna ziua, m-am interesant pe site-ul Cppc cum pot intra in posesia unui certificat de traducator si dat fiind ca aici s-a mai dezbatut acest subect intr-o ... (vezi toată discuția)
Certificat traducãtor - examen limba francezã ysaraisa ysaraisa Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu exemple de subiecte pentru obtinerea certificatului de traducator autorizat in limba franceza? eu am obtinut DALF-ul ... (vezi toată discuția)