Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit obligatii fiscale 2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

obligatii fiscale 2010

Buna ziua!

Ma poate ajuta cineva in legatura cu declaratiile care trebuie depuse in acest an atat pentru microintreprinderi, cat si pentru firmele platitoare de impozit pe profit?

Multumesc!
ANDY, scuze :
- ai vreo pregatire contabila ?
- exista vreo legatura intre codurile CAEN si termenul de depunere ?
- de situl MF / ANAF ai auzit ?

Forumul acesta este pentru discutii de clarificare a unor probleme deja stiute. Initierea in contabilitate / fiscalitate este mai greu de realizat aici. N-o sa se gaseasca prea multi dispusi sa raspunda.
ok

in legatura cu codurile caen, de pe forum am tras concluzia asta tocmai din motivul acesta am mai intrebat.

Am sa revizuiesc intrebarile....