Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Comision de refacturare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Comision de refacturare

O societate construieste un ansamblu residential si vinde apartamentele. Cand primeste factura de la furnizorul de utilitati (gaz, energie electrica etc) si refactureaza catre persoanele fizice care au cumparat apartamentele are dreptul sa perceapa comision de refacturare?
adax, utilizator