Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Va rog sa mi spuneți ce instituție se ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Va rog sa mi spuneți ce instituție se ocupa cu ...

Bună ziua!
Va rog sa mi spuneți ce instituție se ocupa cu acordarea indemnizației lunare de hrana pentru bolnavii de TBC tratați în ambulatoriu.
Va mulțumesc!
Indemnizația lunară de hrană se plătește prin agențiile județene pentru plăți și inspecție socială, respectiv a municipiului București.