Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit pentru venitul realizat din vanzarea unui ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit pentru venitul realizat din vanzarea unui teren agricol etravilan in suprafata de un ha?

Va rog sa-mi spuneti ce impozit se plateste in anul 2021 pentru venitul realizat din vinzarea unui teren agricol etravilan in suprafata de un ha.Multumesc
george-neagu, moderator
Nu se plateste impozit pentru venitul realizat din vanzarea acelui teren.