Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Care este procedura de recuzare a unui complet de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Care este procedura de recuzare a unui complet de judecata care ...

Care este procedura de recuzare a unui complet de judecata care in doua dosare diferite, impotriva aceleasi parti, nu au recunoscut anumite prevederi legale, avand ca urmare decizii favorabile acelei parti decizii contrare legii: (Decizia CCR nr.680/2012 si art.25 alin.6 legea 448/2006) ?. Intr-un alt proces impotriva aceleasi parti exista suspiciunea motivata mai sus ca din nou, acel complet de judecata nu va aplica legea si acea parte din nou va avea castig de cauza prin neaplicarea legii, ca si in cele doua cazuri precedente .
UNGUREZECHIL, utilizator
Gasiti informatiile necesare in dispozitiile art. 44-47 NCPC.