Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Care este distanta minima la care se pot monta ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Care este distanta minima la care se pot monta camerele de supraveghere? ...

Care este distanta minima la care se pot monta camerele de supraveghere?
Vecinul meu și-a montat niste camere de supraveghere la 1 m de hotar si bat la mine in curte ,tin sa mentionez ca a venit si politia iar dansi nu au fost lăsați să intre în casa ca sa vada unde bat camerele ,ele in continuare bat pe proprietatea mea .Ce as putea sa mai fac ?
Actiune civila in instanta. Politia nu va poate ajuta.