Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... IN CAUZA PENALA DACA DE 3 LUNI JUDECATORUL NU A DAT UN ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

IN CAUZA PENALA DACA DE 3 LUNI JUDECATORUL NU A DAT UN TERMEN ...

IN CAUZA PENALA DACA DE 3 LUNI JUDECATORUL NU A DAT UN TERMEN DE JUDECATA IN DOSARUL IN CARE SUNT INCULPAT SE PRESCRIE CEVA
Nu.
Noua lege a creat foarte mari disfuncționalități juridice.
O lege negândita de buni practicieni asa duce cel mai adesea.
Nu se întâmplă nimic.
Daca aveti avocat angajat discutati cu el dacă este plătit și pentru asa ceva.
Dacă nu aveți avocat legea va conferă dreptul.de a angaja avocat ca sa va preia cazul.si sa urgenteze.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat