Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua mă poate ajuta și pe mine cineva am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua mă poate ajuta și pe mine cineva am început școala ...

Buna ziua mă poate ajuta și pe mine cineva am început școala de șoferi și instructorul nu vrea sa îmi de-a dosarul sa dau sala tipa la mine și mă jignește când îi cer dosarul . Va rog sa mă ajutați și pe mine .
~ Conținut șters la cerere ~