Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Microgranturi pt sectorul cultural
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Microgranturi pt sectorul cultural

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca aveti noutati legate de schema de ajutor de stat, pentru sectorul cultural, masura D -granturi pt librarii. Cum se procedeaza, ce documente se depun, termene, unde se depun documentatiile, etc. Precizez ca am facut inscrierea firmei pe platforma culturadata. multumesc
george-neagu, moderator