Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Se poate face o sesizare la anaf împotriva unui ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Se poate face o sesizare la anaf împotriva unui cabinet medical srl?

Se poate face o sesizare la anaf împotriva unui cabinet medical srl? Inclusiv eu si mai multe persoane am avut parte de tratamente ortodontice care au durat ani de zile si se cerea plata doar in numerar si nu au dat niciodata bon fiscal.
george-neagu, moderator
Pantru ca nu v-au eliberat "bon fiscal", puteti sesiza ANAF-ul.